Redmi Note 5 Pro Güçlü Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

Blogolik Yazar tarafından 26 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi, Redmi Note serisine yeni bir nefes veriyor. Redmi Note 5 Pro çok güçlü teknik özellikleriyle fark yaratmaya geliyor.

Xiaomi’nin halihazırda ülkemizde de satışta olan telefonu bellek birimi tarafında 4GB RAM / 64GB depolama ve 6GB RAM / 64GB depolama seçenekler sunuyor.

Telefonun şimdi 6GB RAM / 128GB depolama versiyonu Çin’de satışa sunuluyor. Redmi Note 5 Pro böylelikle birçok amiral gemi telefonda kullanılmayan bir bellek birimine kavuşuyor. Bu model 27 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacak ve fiyat etiketinde 249 $ yazacak.

Artık ürünün piyasaya sürülmesi için çok çok az bir zaman kaldığını söyleyebiliriz. Bakalım Xiaomi, uzun süredir devam eden başarılarını Note 5 Pro modeliyle de sürdürmeyi başarabilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 5 Pro Güçlü Özellikleriyle Dikkat Çekiyor" bu yazı 26 Temmuz 2018 tarihinde saat 13:55 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)