Redmi Note 4 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 15 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi Note 4 akıllı telefonuna yönelik olarak sürpriz bir güncellemeye yer verildi. İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

Geçtiğimiz ay yeni arayüzü MIUI 12‘yi piyasaya süren Xiaomi, güncellemelerini beta olarak cihazlarına sunmaya devam ediyor. Ancak ortada ilginç bir durum var. Çinli şirketin üç yaşındaki telefonu Redmi Note 4 bugün EU ROM sayesinde MIUI 12 güncellemesine kavuştu. Resmi olarak miadını dolduran bu cihaz en son 2019’un Kasım ayında, Android 9 tabanlı MIUI 11 güncellemesi almıştı.

Redmi Note 4, normal şartlarda MIUI 12 güncellemesini alacak cihazlar arasında bulunmuyordu. Ancak Custom ROM’un atalarından biri olan EU ekibi, bu popüler telefon için çalışmalar yaptı ve bugün de MIUI 12 arayüzüne kavuşturdu. 20.5.7 yapı numarasına dayanan bu güncelleme, yeni arayüzün yanı sıra Mayıs 2020 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Eğer sizlerde birer Redmi Note 4 sahibi iseniz ayarlar bölümüne bakarak güncellemenin ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 4 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Paylaşıldı" bu yazı 15 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:11 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)