Redmi K30i Fiyatıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 27 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi şirketi, 5G veri bağlantısı destekleyen en ucuz fiyatlı akıllı telefon olarak Redmi K30i ile gelebilir.

Redmi K30, K30 5G, K30 Pro ve K30 Pro Zoom cihazlarını piyasaya süren ve bu cihazları insanlara fazlasıyla sevdiren Redmi, bu kezde K30i modeli ile çok yakında pazarda can yakacak. China Mobile ile birlikte üretilmesi beklenen ve 5G desteğini bizlere sunacak olan Redmi K30i, bazı özellikleri ile dikkatleri de üzerine çekecek.

Bu özelliklerin başında gelen ve son zamanlarda trend olan 120Hz tazeleme hızına sahip ekranıyla birlikte 48 megapiksel çözünürlüğüne sahip arka kamerası, 254 dolar gibi bir fiyata sahip olacak olan bu cihazı fazlasıyla cazibeli kılarken, Snapdragon 765G yongası da performans anlamında kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak. 30W hızlı şarj desteği ve 4.500 mAh kapasiteli büyük pili ile uzun süreli kullanımlarda iyi iş çıkaracak gibi gözüken Redmi K30i, 120Hz ekranın getirdiği güç tüketimini de bu pil kapasitesi ile karşılayacak gibi gözüküyor.

En Ucuz 5G Destekli Akıllı Telefon Olacak! En Azından Bir Süre…
Bu haliyle birlikte piyasadaki en ucuz 5G destekli akıllı telefon konumuna yükselecek olan Redmi K30i, tasarımsal olarak da Redmi K30’a benzeyecek. Ha unutmadan, şunu da belirtelim. Piyasadaki en ucuz 5G destekli akıllı telefonu diyoruz; ancak bu durum da fazla sürmeyecek. Yaklaşık bir ay içerisinde tanıtılması beklenen bu cihaz, arkasından gelecek bir model ile tahtından olabilir. Çünkü yapılan iddialar, Redmi Note 9‘un tanıtılması ile beraber en ucuz 5G’li akıllı telefon olacağı yönünde. Söylentilere göre 225 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak olan bu cihaz, K30i’den yaklaşık bir ay sonra; Haziran ayında tanıtılacak. Bu durumda K30i akıllı telefonunun bir süre 5G destekli en uygun fiyatlı telefon unvanını alacağı söylenebilir.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi K30i Fiyatıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 27 Nisan 2020 tarihinde saat 10:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)