Redmi K30 Speed Edition Versiyonu Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 8 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi şirketi bu kez de K30 Speed Edition modelini piyasaya sürecek.

Telefonun en önemli donanım özelliği ise Snapdragon 768G yonga seti oldu. 120HZ tarama hızı ise bu modelin ismine yakışır bir donanım özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Bugün jd.com üzerinden ön satışa açılan telefonun fiyatı da belli odlu. Xiaomi telefon için 325 dolar fiyat istiyor ve bu fiyata 5G destekli böyle bir telefon peynir ekmek gibi satacak. 11 Mayıs’ta telefonlar gönderilmeye başlanıyor.

Ortaya çıkan özelliklere göre K30 Speed ​​Edition, 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran, 64 MP ana kamera, 5G desteği ve Qualcomm Snapdragon 768G tek çipli bir sistem ile karşımıza çıkacak. Bununla birlikte 128GB Hafıza ve 6GB RAM gücü de telefona eşlik edecek.

Telefonun özelliklerine baktığımızda amiral gemisi bir telefon standartlarında özellikler olduğunu ama fiyatının da sadece 325 dolar olduğunu görüyoruz. Büyük üreticilerin artık 1000 dolarlara telefon satamayacak olmalarını kabullenmeleri ve bunun gibi ürünlere yönelmeleri gerekiyor. Bakalım ilerleyen süreçte bu doğrultuda nasıl bir yol izleyecekler?

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi K30 Speed Edition Versiyonu Çıkıyor" bu yazı 8 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)