Redmi K30 Pro Hakkında Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 10 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi K30 Pro telefonuna ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. İşte habere dair ayrıntılar…

Redmi K30 Pro hakkında resmi bir açıklama yapıldı ve bahsi geçen cihazın tanıtım tarihi de böylelikle belli oldu. Yapılan açıklamaya göre ise Redmi K30 Pro, Huawei P40’ın lansmanı ile (26 Mart) Nisan ayında geleceğine inanılan Honor 30 serisinin lansmanı arasında gerçekleşececek. Yani anlaşılan o ki söz konusu cihaz, yüksek ihtimalle Mart ayının sonunda karşımıza çıkacak. Ön siparişleri ise yine Mart ayının sonu ve Nisan ayının başından itibaren Çin’de başlayacak.

Redmi K30 Pro, özellikleri itibarıyla amiral gemi olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Henüz söz konusu cihaz hakkında elimizde somut bilgiler yer almasa da, sızan bazı detaylar telefonun oldukça güçlü olacağını söylüyor. Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü almasını beklediğimiz Redmi K30 Pro için kutudan 30W hızlı şarj aletinin çıkacak olması ise kullanıcıları fazlasıyla mutlu edeceğe benziyor. Hızlı şarj hakkında bu bilgiyi vermişken cihazın 4.700 mAh bataryaya sahip olacağını da sizlerle paylaşmış olalım.

Öte yandan Redmi K30 Pro’nun kamera detayları hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak yine de bazı kaynaklar kamera sensörünün 64MP Sony IMX686 tarafından yönetileceğini bizlere söylüyor. Ürünün fiyatı resmi olmamakla birlikte 550 Dolar olarak açıklandı. Net bilgi için biraz daha beklemek gerekecek.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi K30 Pro Hakkında Son Gelişmeler" bu yazı 10 Mart 2020 tarihinde saat 23:38 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)