Redmi K30 5G Telefonu İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 16 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Çin menşeine sahip akıllı telefon üreticilerinden Redmi, yazılım güncellemelerine son sürat devam ediyor. Ünlü şirket şimdi de Redmi K30 5G telefonu için yeni güncellemesini yayınladı.

MIUI V12.0.1 yapı numarasına dayanan bu güncelleme, yeni sistem animasyonu / görsel tasarım, gizlilik koruma fonksiyonu, çağrı fonksiyonu, karanlık mod vb. gibi özelliklerin yanı sıra, MIUI 12‘nin geriye kalan tüm yeniliklerini de sizlere stabil olarak getiriyor. Şu anda Çin’de kullanıma sunulan bu güncellemenin, yakın zamanda Avrupalı kullanıcılar için de geleceğini umut ediyoruz.

Ancak custom ROM kullanan biriyseniz, MIUI ROM‘un atası olan EU ROM‘un sitesinden kararlı ROM’u türkçe dil olarak indirip cihazlarınıza kurabilirsiniz. Güvenilir olmayan bir sayfadan indirmemeniz gerektiğini hatırlatalım. Aksi taktirde önemli güvenlik sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi K30 5G Telefonu İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı" bu yazı 16 Haziran 2020 tarihinde saat 22:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)