Redmi 8A İçin Yeni Güncelleme Görüldü

Blogolik Yazar tarafından 28 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi 8A akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlanıyor. İşte detaylar…

Global sürümler bildiğiniz üzere MIUI 11 sürümüne Çin modellerinden biraz geç zaman da kavuştular ancak, bütün cihazları bu güncellemeye sağlıklı bir şekilde sahip oldu. Şirket hiç durmadan bu sefer Android 10 güncellemelerine başladı.Bildiğiniz üzere Xiaomi’nin çok fazla cihazı var ve bu cihazların hepsini güncellemek hiç kolay olmuyor. Şirket bazı cihazlarını beta test gurubuna alarak Android 10 güncellemesini test ettti ve çoğuna kararlı sürümünü yayınladı.

Şirket son olarak bu ayın başlarında Mi 8 serisi ve Mi 9T için Gloabal kararlı Android 10 güncellemesini yayınladı.Bugün aldığımız bir sızıntıya göre Redmi 8A için Android 10 Geekbench’de görüldü. Detaylı bakacak olursak Android 10 güncellemesi Redmi 8A’nın 4GB RAM’lık modelinde test edilmiş. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi 8A İçin Yeni Güncelleme Görüldü" bu yazı 28 Ocak 2020 tarihinde saat 23:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)