Redmi 8 Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 6 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Redmi, yeni Redmi 8 telefonuyla iddiasını sürdürmek istiyor. Cihaz özellikle fiyat tarafında oldukça agresif olacak.

Sadece dört gün sonra tanıtılacak Redmi8, AliExpress’te ortaya çıktı. E-ticaret sitesi aynı zamanda telefonun bazı teknik özelliklerini onayladı. 6.22 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü ekrana sahip olan telefona sekiz çekirdekli Snpadragon 439 işlemcisi güç verecek.

Telefon her ne kadar üç farklı bellek seçeneğiyle satışa sunulacak olsa da, 3GB RAM + 32GB versiyonu için belirlenen fiyat 126 $. Telefonun satış sayfasında yine 5.000 mAh büyüklüğünde pil taşıyacağı onaylanıyor. Telefonun 2GB RAM + 32GB versiyonu ise muhtemelen 110 $ seviyesinde fiyatlandırılacak. Redmi 8 tanıtıldıktan kısa bir süre sonra ülkemizde de satışa sunulacaktır. Ülkemizde de uygun bir fiyattan satılması bekleniyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi 8 Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 6 Ekim 2019 tarihinde saat 22:22 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 26 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)