Redmi 6 ve 6A Modelleri Yeni Arayüz Güncellemesine Kavuştu

Blogolik Yazar tarafından 2 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Redmi 6 serisinden 6 ve 6A telefonları için MIUI güncellemesi paylaşıldı.

Yeni güncelleme MIUI 10.0.1.0.OCBMIFH yapı numarasına sahip. 260 MB büyüklüğünde olan yeni yazılım eylül ayı güvenlik düzeltmelerini içeriyor. Güncelleme bunun yanında telefonların performansında önemli bir gelişme sağlıyor. MIUI 10 sürümünün yayınlandığı tüm telefonlarda ciddi bir performans artışı sağladığını biliyoruz.

Yeniden tasarlanan bildirim paneli , yeniden tasarlanan ses tuşları, geliştirilmiş çoklu görev yönetimi, ekran jestleri, yeni sistem sesleri, tek kamerada portre modu ve daha birçok düzeltme / geliştirme / optimizasyon güncelleme kapsamında yer alıyor. Güncelleme özellikle performans konusunda olumlu yönde etki sağladığı için muhakkak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi 6 ve 6A Modelleri Yeni Arayüz Güncellemesine Kavuştu" bu yazı 2 Ekim 2018 tarihinde saat 20:41 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)