Red Magic 3 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Blogolik Yazar tarafından 18 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nubia Red Magic 3 akıllı telefonunun özellikleri belli oldu. Telefon önümüzdeki günlerde resmen satışa sunulacak.

Bugün Nubia tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Red Magic 3 28 Nisan tarihinde resmen tanıtılacak ve global pazarda da satışa sunulacak. Ülkemizde Nubia distribütörü bulunuyor ama Nubia telefonlarını getirme tarafında pek başarılı değil. Umarız Nubia, aynen Meizu gibi kendi desteği ile doğru yatırımcıları kendine bulabilir ve bizler de bu telefonlara kavuşabileceğiz.

Telefonun en önemli detayının soğutması tarafında olacağı belirtilirken, Snapdragon 855 yonga setine ilaveten 12GB RAM gücü bulunacak. Hafıza tarafında ise 128GB Hafıza standart olarak gelecektir ama biz asıl bu noktada UFS sertifikasını merak ediyoruz. 30W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil gücü ile gelecek telefon bakalım bize ne sunacak? Bu sorunun cevabı için biraz daha beklemek gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Magic 3 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?" bu yazı 18 Nisan 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)