Red Dead Redemption İçin PC Zamanı!

Blogolik Yazar tarafından 5 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Red Dead Redemption 2 oyununun PC platformuna gelmesi söz konusu. İşte ayrıntılar…

26 Ekim 2018’de lansmana çıkan Red Dead Redemption 2 günümüze kadar milyonlarca adet kopya sattı. Yayınlanmasından kısa süre sonra online sürümü de yayınlanan yapım bilgisayar platformu oyuncularına sunulmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıldan günümüze kadar çeşitli sızıntılar ile bilgisayar platformuna geleceği anlaşılan Red Dead Redemption 2 milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken şu sıralar bilgisayar platformu oyuncularını da meraklı bir bekleyiş sardı. Yabancı kaynaklarda yer alan bilgilere göre yapım yakında bilgisayar platformunda oynanabilir olacakmış.

PC Gamer’ın haberine göre Red Dead Redemption 2’nin PC sürümü 5 Kasım 2019’da lansmana çıkacakmış. Dileyen bilgisayar oyuncuları 9 Ekim itibari ile Rockstar Games Launcher üzerinden oyunu ön sipariş edebileceklermiş. Peki yapım Steam’e gelecek mi? Evet oyun Steam’de de yayınlanacak. Ancak yapılan habere göre RDR 2’nin Steam’e geleceği tarih Aralık ayıymış. Aralık ayından önce oyun Steam’de yer almayacakmış.

Bunlara ek olarak oyunun bilgisayar sürümü Epic Store, Greenman Gaming ve Humble Bundle üzerinden de satın alınıp oynanabilecek ve bu ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Ancak Steam’e Aralık ayından önce gelmesi beklenmiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption İçin PC Zamanı!" bu yazı 5 Ekim 2019 tarihinde saat 12:51 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)