Red Dead Redemption 2 Xbox One X’te Bir Başka Gözükecek!

Blogolik Yazar tarafından 25 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Red Dead Redemption 2’nin çıkmasına artık sayılı gün kala oyunun Xbox One X platformunda daha güzel grafiklere sahip olacağı iddia edildi.

Çıkışına saatler kala en ufak bir gelişme ile oyun dünyasında bomba etkisi yapan Red Dead Redemption 2 en iyi görünümü Xbox One X platformunda oyunculara sunacak. 4K grafikler ile oynanacak olan yapım, 200’den fazla hayvan türüne de bünyesinde yer verecek. Oyun içerisinde yer alan vahşi hayvanlar oyunculara saldırabilecek. Ayrıca hayvan davranışları da gerçek dünyayı yansıtacak.

Xbox One X’te 4K olarak en iyi görsel deneyimi sunacak olan oyun diğer platformlarda da çarpıcı grafik açılarına sahip olacak. Dört farklı konsol sürümünde ufak görsel farklılıklara sahip olacak olan oyun açık dünyasındaki gölgelendirmeler ile de oldukça konuşulacak. Buna ek olarak Xbox One X platformunda çevre detayı da diğer sürümlere göre büyük farklılıkları bizlere sunacak. Oyunun mobil platform için de çıkış yapacağını belirtelim.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption 2 Xbox One X’te Bir Başka Gözükecek!" bu yazı 25 Ekim 2018 tarihinde saat 19:51 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)