Red Dead Redemption 2, RTX Desteklemeyecek

Blogolik Yazar tarafından 2 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

RDR 2 oyunu büyük bir heyecanla beklenirken oyunla ilgili olarak oyuncular için kötü bir haber verildi.

Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından olan Red Dead Redemption 2 bildiğiniz gibi 5 Kasım’da PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümünde en çok merak edilen konulardan biri ise grafikleri.

Dün oyunun PC sürümü için 4K görseller paylaşılmıştı ki gerçekten çok güzel duruyorlar. Görsellerin sağ alt kısmında RTX işareti duruyor. Bu da oyuncularda, oyunun RTX teknolojisini barındırdığını düşündürttü. Ancak Nvidia bir açıklama yaparak durumu düzeltti. Görsellerdeki RTX yazısının ekran kartı referansı için kullanıldığını, oyunun RTX teknolojisini bulundurmayacağını söyledi.

RTX teknolojisi oyun dünyasında yeni bir akım olarak kendisini gösteriyor ve RDR 2’de bulunmayacak olması pek çok oyuncu için rahatsızlık verici olacaktır.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption 2, RTX Desteklemeyecek" bu yazı 2 Kasım 2019 tarihinde saat 16:55 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)