Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Çıkacak Mı? İşte Bilinenler

Blogolik Yazar tarafından 22 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Pek çok PC oyuncusu Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünün çıkmasını istiyor. Peki oyun gerçekten de PC’ye gelecek mi?

VG247’nin yabancı kaynak haberine bakacak olursak Red Dead Redemption 2’nin Avrupa’da bir parakendeci tarafından PC sürümü listelenmiş. Daha açık anlatacak olursak, Avrupa’nın en büyük parakendecilerinden birisi olan MediaMarkt’ın Red Dead Redemption 2’nin PC sürümüne ait satış gerçekleştirdiği belirtliyor. Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 platformuna geleceğini biliyoruz. Ve henüz Rockstar Games tarafından da PC sürümü duyurulmadı. Yani oyunun konsol platformuna özgü olacağı tahmin ediliyordu.

MediaMarkt’a listelenen yapım bilgisayar oyuncuları tarafından da merak ediliyor. Parakendeci’nin bilerek mi yoksa bir hata sonucu mu Red Dead Redemption 2’nin PC satışlarına başladığı bilinmezken, oyunun 2019’da bilgisayarlarda olacağı belirtilmiş. Hatta tam tarihi verecek olursak 31 Aralık 2019 olarak duyurulmuş. Buna ek olarak geçtiğimiz Haziran ayında bir Rockstar çalışanı LinkedIn profilinde Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu listelemişti.

Bizim yorumumuz ise oyunun PC için gerçekten de çıkacağı yönünde olacak. Çünkü Rockstar Games’in giderek büyüyen PC kitlesini yoksayamayacağını düşünüyoruz. Özellikle de GTA Online PC’de bu kadar fazla ilgi görmüşken Rockstar Games daha fazla para kazanma şansını tepmeyecektir.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Çıkacak Mı? İşte Bilinenler" bu yazı 22 Ekim 2018 tarihinde saat 14:52 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)