Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Çıkabilir!

Blogolik Yazar tarafından 8 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Bir süredir oyuncular Red Dead Redemption 2’nin PC platformuna da gelmesini bekliyor.

Red Dead Redemption 2 PC sürümü 22 Nisan 2019 tarihinde duyurulacak. Hem de, Türkiye saatleri ile saat 19:00’da. Kullanıcı, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi hakkında da bilgi verdi. Söylediklerine göre, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi 9 Temmuz 2019 olarak belirlenmiş durumda. Şimdiye kadar hep iyi haber ile gittik.

Sırada, birçok oyuncu için kötü haber bulunuyor. Kullanıcının söylediklerine göre oyun Epic Games mağazasına özel olarak çıkacak. Tamamen Epic Games mağazasına özel olacak. Yani, belli bir süre sonra Steam üzerinde de yer almayacak. Bunun sebebi olarak da, Take-Two ekibinin Epic Games ile anlaştığını söyledi. Take-Two, ek paketlerden elde edilen gelirlerin tamamını elde edecek. Bunun yanı sıra Valve, %30 kesinti yapmakta.

Son olarak, Bungie ekibinin gelecek oyunlarının olduğunu ve bu durum ile ilgili olarak kötü haberlerinin bulunduğunu dile getirdi fakat üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir bilgi vermedi. Bu, Bungie ile ilgili haberini paylaşırken, 5 Nisan 2019 tarihini işaret etmişti fakat bugün, günlerden 6 Nisan 2019. 4Chan üzerinde biraz dolaştık ama hala bir şey bulamadık. Açıkçası, Bungie’nin gelecek oyunlarını da fazlasıyla merak ediyoruz. Kötü haberlerinin bulunduğunu dile getirdiğine göre, en fazla, yine Epic Games ile alakalı bir şeydir diye tahmin ediyoruz. Fakat, belli de olmaz. Artık gözler Rockstar Games cephesinden yapılması beklenen resmi açıklamaya çevrildi.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Çıkabilir!" bu yazı 8 Nisan 2019 tarihinde saat 20:06 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)