Red Dead Redemption 2 İçin PC Müjdesi!

Blogolik Yazar tarafından 23 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Oyuncuların büyük merakla beklediği Red Dead Redemption 2’nin çıkmasına artık az bir zaman kaldı. Oyun ile ilgili sevindirici bir gelişme yaşandı.

Özellikle PC kullanıcılarının çok iyi bildiği gibi Rockstar Games, konsol dünyasını fazlasıyla seven bir firma. Oyunlarını öncelikle konsola sunan firma, ardından dilerse PC için de sunuyor. Dilerse diyorum çünkü oyunculardan büyük beğeniler toplayan Red Dead Redemption, sadece konsollara özel olarak kalmıştı, PC platformuna hiç bir zaman çıkamamıştı.

Bu konuda dert yanan kullanıcıları, gözünü yeni oyuna dikmiş durumda. Son olarak Grand Theft Auto 5’i PC’ye taşıyan Rockstar Games, şimdide anlaşılan yeni Red Dead Redemption oyununu getirmeyi planlıyor. Peki bu bilgi nereden çıktı Rockstar Games programcısının LinkedIn profili üzerinde belirtilene göre, Red Dead Redemption 2 PC’ye gelecek.

Daha öncesinde Beaterator, L.A Noire ve Grand Theft Auto 5 oyunlarında çalışmış programcının LinkedIn profilinde Red Dead Redemption 2’nin PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştirildiği yazıyor.

Rockstar Games Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonu hakkında henüz resmi bir duyuruda bulunmuş değil. Ancak bunun çıkışı ile beraber geleceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Klasik olarak yine konsol tarafına çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, bir yıl sonra PC platformuna gelecektir diye düşünüyorum.

Oyun 26 Ekim tarihinde Xbox ve PlayStation platformları için çıktıktan bir süre sonra PC için de çıkışını gerçekleştirecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Red Dead Redemption 2 İçin PC Müjdesi!" bu yazı 23 Haziran 2018 tarihinde saat 14:22 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)