Recep İvedik 6 geliyor mu?

Blogolik Yazar tarafından 9 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Recep İvedik 6 geliyor mu?

Türkiye’nin sayılı komedyenlerinden biri olan Şahan Gökbakar müjdeyi verdi.Recep İvedik 6 geliyor.İlk 5 filmide kimine göre çok başarılı kimine göre sadece argo ve küfürle mizah yapılan bir filimdi. Ancak Recep İvedik 5’i 7.5 milyona yakın kişi izledi.Türkiye’de eleştiriler biraz farklı yapılıyor acımasız ve tek taraflı olduğunu düşünüyorum.Ülkenin yarısı çok sevip bir sonra ki seri gelecek mi diye beklerken ciddi kişilerden oluşan kısım ise çok küfürlü hiç komik değil sadece ama sadece argo hareketler ve sözler ile komik olmaya çalışıyor gibisinden yorum yapıyor.Sevmeyebilirsiniz ama bence böyle düşünenler tamamen yanılıyor.

Bunu demek için kendi hayatında yaptıklarını görmezden gelmemiz gerekir neyse film ile ilgili konuşalım birazda.
Şahan Gökbakar’ın çoğu filminde yanında kardeşi oluyor ve ikisinin yaptığı açıklamaya göre ilk hazırlıklar başlamış.Film hakkında birden çok hikaye var hangisini kuracaklarını düşünmektelermiş. Karar verildikten sonra hikayeleri senaryoya döküp çekim aşamasına geçeceklerini söylediler.Film 2019 yılında vizyona girecek bana göre 2019 yaz ayları.Ancak 2018 yılı içerisinde hikaye seçilmiş senaryoya dökülmüş cast tamamlanmış ve çekimlere başlanmış olunacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Recep İvedik 6 geliyor mu?" bu yazı 9 Ocak 2018 tarihinde saat 23:39 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)