Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyonda

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyonda
Tüm serileri ile büyük beğeni toplayan Recep İvedik Filmi yeni serisi de merakla bekleniyor. İlk 4 serisi gişe rekorları kıran filmde bakalım beklentileri karşılayabilecek mi. Şimdilik filmin yayınlanma tarihi hakkında kesin bilgi yok ama biz 2017 yılında vizyonda olmasını bekliyoruz. Bildiğiniz gibi bu yıl Osman Pazarlama filmini yayına alan Şahan Gökbakar yeni filmlerini vizyona çıkartmaya devam ediyor. Bizce seneye yeni bir film değilde Recep İvedik serisine devam etmesini bekliyoruz. Geçen yıllarda da aynı bu şekilde olmuştu araya farklı bir film sokarak insanları aynı seri ile sıkmak istemiyor bizce ve en doğrusu da bu.

2016 Ağustos aylarında çekimlerine başlanması düşünülen Recep İvedik 5 filmi için hazırlıklar yavaş yavaş başlayacak. Herkesin merakla beklediği Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak? sorusu netliğini kazanır kazanmaz sizinle sitemiz üzerinden paylaşacağız. Sizler için yurt dışında çekilecek olan Recep İvedik 5 filmi için tam tarih veremesek de duyulan bilgilere göre 2017 Şubat ayında vizyona girme ihtimali var.

5 sene önce yazılmıştır.
"Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyonda" bu yazı 5 Mart 2016 tarihinde saat 18:20 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 123 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)