Recep İvedik 5 Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 11 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Recep İvedik 5 Fragmanı İzle
Recep ivedik 1,2,3,4 derken serinin beşinci filmi nihayet vizyon için gün sayıyor Recep İvedik hayranları filmi merakla bekliyor.İlk serileri ile izlenme rekorları kıran herkesin tekrar tekrar izlediği Recep ivedik serisinin son filmi olan Recep ivedik 5’in yakın zaman da vizyonda olacağına dair söylentiler var. İsterseniz filmin ilk serilerini hatırlayalım biraz.

Recep İvedik 1
Recep ivedik 1 de Recep sevdiği kadını elde etmek çocukluk aşkına kavuşmak için cüzdanını kaybeden bir adama yardım eder ve çocukluk aşkınında gelmesi ile otelde kalmayı kabul eder, tüm macera ve komedi bundan sonra başlamıştı.
Recep İvedik 2
Serinin 2. filiminde kahramanımız Recep İvedik Nenesi ile birlikte yaşamakta ve onun kendisine verdiği 3 amacı başarmak için kuzenin yanına yerleşir film bundan sonra komik olaylara dönüşür ve Recep komik tavrı ile Japonları ikna ederek yılın iş adamı seçilecektir. Tabi filmin sonunda nenesinin ölümü ile bunalıma girecektir.
Recep İvedik 3 
Serinin 3.filmi nenesinin ölümünden sonra ruhsal çöküntü yaşayan Recep’in bir akrabasının kızının gelmesi ile birlikte komik anlara dönüşecektir. Filmin sonunda oda Recep ivedik’i hayatını yaşaması için bir keçi ile baş başa bırakacaktır.
Recep İvedik 4
Serinin vizyona giren son filminde ise Recep ivedik para kazanıp çocukların sahasını kurtarmak için Issız ada yarışmasına katılacaktır.

Recep İvedik 5 
Sizce 5.Bölümde neler yaşanacak?

5 sene önce yazılmıştır.
"Recep İvedik 5 Fragmanı İzle" bu yazı 11 Ocak 2016 tarihinde saat 23:30 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 374 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)