Realme X50 5G Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Blogolik Yazar tarafından 17 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Realme markasının yeni X50 5G modeline ilişkin gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

Bugün Realme CMO Xu Qi Chase tarafından yapılan resmi duyuru ile birlikte telefonun 5 Ocak 2020 tarihinde resmi olarak tanıtılacağı açıklandı. Tanıtım öncesinde çok kısıtlı bilgiye sahibiz ama yeni telefonun ön tarafında aynen Galaxy S10 Plus gibi çift kamera deliğine sahip bir Infinty-O ekran bulunacak. Bununla birlikte 64 megapiksel kamera sensörü de telefona eşlik edecek.

Redmi K30 serisinde IPS LCD ekran var ve parmak izi okuma sensörü de yanda bulunuyor. Realme markası ise X serisi telefonlarda AMOLED ekran ve ekran altından parmak izi okuma sensörü kullanacak. Telefonun diğer özellikleri de oldukça can alıcı görünüyor.

RAM tarafında farklı seçenekler olsa da en üstte 12 GB RAM, telefonda bulunacak. Hafıza tarafında ise 128GB ve 256GB depolama alanı kullanılacak. ColorOS 7 ile pazara sunulan ilk telefon olma özelliğine sahip olacak yeni nesil telefonun 50W hızlı şarj ile geleceği de resmen duyuruldu.

İlerleyen günlerde daha da fazla detayın belli olması bekleniyor.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme X50 5G Hakkında Heyecan Verici Gelişme!" bu yazı 17 Aralık 2019 tarihinde saat 23:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)