Realme X3 Akıllı Telefonu İçin Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 29 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme, önemli telefonlarından biri olan X3 için yeni bir yazılım güncellemesi paylaştı. İşte o güncellemeye dair detaylar..

Çin’in yükselen yıldızlarından olan Realme, Türkiye pazarına uygun fiyatlı telefonları ile giriş yaparak büyük beğeni toplamıştı. Giyilebilir teknolojiler konusunda da hızlı davranan firma, bugün çiçeği burnunda telefonu Realme X3 için yeni güncelleme yayınladı. Güncelleme konusunda elini çabuk tutacağının sinyallerini veren firma, Android 11‘i sunan ilk firmalardan olacak gibi görünüyor.

OTA üzerinden sunulan ve yaklaşık 195 MB boyutunda olan bu güncelleme ile Haziran ayı Android güvenlik iyileştirmeleri sisteme ekleniyor. Realme Link ve Hindistan’a özel olan PaySa ödeme sistemini de sisteme ekleyen firma, telefondaki kritik sorunları da çözüyor. Telefonda yaşanan parlaklık, parmak izi okuyucusundaki sorun, uygulamalarda çökme ve fotoğraf kalitesindeki problemler de bu güncelleme ile çözüme kavuşuyor.

Android 10 tabanlı realme UI arayüzü ile gelen telefon, güncelleme ile sistem performansı ve kararlılığı konusunda da iyileştirmeler barındırıyor. 330 dolar gibi oldukça uygun fiyattan satışa sunulan bu telefonun bu denli hızlı güncelleme alması da oldukça sevindirici. Cihazın Android 11 güncellemesini de çok hızlı bir şekilde alması bekleniyor.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme X3 Akıllı Telefonu İçin Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 29 Haziran 2020 tarihinde saat 20:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)