Realme C3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 30 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme C3 akıllı telefonunun ne zaman tanıtılacağı konusu netlik kazandı.

Realme Türkiye pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı. Özellikle Realme 5 Pro ile tam olarak Redmi Note 8 Pro kullanıcılarını hedef alan marka Hindistan pazarında büyük bir popülarite sahibi oldu. 2019 Yılı içinde tam %808 büyüme gerçekleştiren üreticinin alt segment modellerine olan güncelleme desteği ise takdir edilecek bir durum. OPPO‘nun alt markası olmasına rağmen OPPO‘dan önce Android 10 güncelleme listesini bizlere sunan üreticinin yeni nesil orta alt segment telefonu Realme C3 tanıtım tarihi bugün resmen duyuruldu.

Realme tarafından yapılan açıklamaya göre eni nesil C3 serisi 6 Şubat tarihinde kullanıcılar ile buluşacak. Böylece ürünün sahip olduğu teknik özellikler de 6 Şubat tarihinde resmi olarak açıklanacak.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme C3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu" bu yazı 30 Ocak 2020 tarihinde saat 23:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)