Realme C3 Bir Pazara Daha Ayak Bastı

Blogolik Yazar tarafından 15 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme C3 akıllı telefonu global alanda yayılmaya devam ediyor. Bu kez de Rusya pazarında satışa sunuldu.

Realme Türkiye pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı ve büyük satış rakamlarına da ulaştı. Açıkçası bu başarıyı Realme yöneticileri bile beklemiyordu ama özellikle Honor ve Redmi müşterilerinden birçoğu Realme markasını deneyimlemek istedi. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Realme Türkiye ile bir röportaj gerçekleştirdik ve yeni ürünler ile ilgili de görüşlerini kendilerinden aldık. Bugün ise “gelmez” denen telefon Realme C3 ilk kez Avrupa pazarına ayak bastı ve Rusya’ya giriş yaptı.

Fiyat performans telefonu olan C3 için Realme’nin etiket fiyatı ise 98 dolar odlu. Evet ülkemizdeki dolar kuruna göre 630 TL seviyelerinde olan bu telefon Rusya’da büyük bir ilgi ile karşılandı. Telefon Rusya’da satılmaya başladı ve Realme‘nin ikinci büyük pazarı Türkiye‘de satış tarihi de merak edilmeye başladı.

Açıkçasını söylemek gerekirse Rusya‘da 630 TL seviyelerinden satılan bu telefonun ülkemizde en az 1.399 TL gibi bir fiyata giriş yapacağını tahmin ediyoruz. Bakalım ürün gerçekten de Türkiye’de satışa sunulacak mı?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme C3 Bir Pazara Daha Ayak Bastı" bu yazı 15 Mart 2020 tarihinde saat 21:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)