Realme Buds Air Hakkında Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 31 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Bir süredir hakkında pek çok sızıntı dolaşan Realme Buds Air ürünü hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Ürün son derece iddialı geliyor!

Buds Air, Çin pazarında ki bir çok markanın da en büyük rakibi olacak. Gerek fiyatı gerekse cazip özellikleri ile kullanıcıların da sabırsızlıkla beklediği Buds Air, Hindistan’da ki 56 dolarlık fiyatı ile bu kulvarda ki rakiplerinden bir adım önde desek yanlış olmaz.

12 mm bas güçlendirmesine sahip olan Buds Air, derin bas özelliğiyle birlikte müzik dinleyicilerinin de ilgisini çekmiş durumda. Aynı zamanda R1 çipi kullanan cihaz, 120 ms‘lik bir gecikme hızı ile de oldukça başarılı bir performans sergilemekte. Pil konusunda da son derece iddialı olan Realme, 17 saatlik pil ömrüne sahip şarj kutusu ile kullanıcıların müzik ve oyun keyfini gönlünce çıkarmasını sağlıyor.

Kulaklıkların kullanım süresi ise 3 saat olarak belirtiliyor. Dokunmatik bir kontrol sistemi olan Buds Air, 3 farklı renk seçeneği ile geliyor (Sarı, Siyah ve Beyaz) ve Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanıyor. İki kulaklıkda da gürültü engelleyici mikrofonlar bulunurken, şarj durumunu belli etmek için Siyah ve Beyaz modeller de 3 renkli bildirim ışığı kullanılıyor. Sarı model de ise tek renkli ve yanıp sönme arasındaki zaman farkı ile şarj durumunu anlayabileceğiniz bir led bulunuyor. Genel olarak oldukça kullanışlı gözüken ürün pazarda bir hayli iddialı olacağa benziyor.

Blogolik.com olarak bir yılı daha geride bıraktık. 2019 yılında her gün güncel haberleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. 2020 yılında da vizyonumuz bu yönde olacak.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme Buds Air Hakkında Son Gelişmeler" bu yazı 31 Aralık 2019 tarihinde saat 10:32 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)