Realme Bir Telefon Üzerinde Daha Çalışıyor

Blogolik Yazar tarafından 22 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Popüler telefon üreticilerinden biri haline gelen Realme, şimdi yeni bir akıllı telefon üzerinde daha çalışıyor.

Son zamanlarda adını tekrar duyuran ve akıllı telefon rekabetine katılan Realme, son çıkarttığı XT modelinden sonra bir cihazını daha pazara sunmaya hazırlanıyor. Amerikalı teknoloji devi Qualcomm geçtiğimiz günlerde Hindistan’da üç yeni yonga setini tanıttı. Bunlar Snapdragon 720G, Snapdragon 662 ve Snapdragon 460 olarak sıralanıyor. Bu yonga setleri 4G, Bluetooth 5.1, Wİ-Fİ 6 ve benzeri ile donatılmıştır. Realme CEO’su Madhav Sheth, Snapdragonun yeni yonga seti olan 720G ye sahip bir telefonunun yakında piyasaya sürüleceğini Twitter’dan açıkladı.

Bunun üzerine Twitter’den yapılan açıklamanın ardından şirket kendi sitesinden’de böyle bir telefon çıkacağını onayladı.

“Bugün, realme’nin yakında çıkacak ürün serimizde en son Snapdragon 720G ile çalışan akıllı telefonları piyasaya süren ilk markalardan biri olacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Başka tahmin var mı? Daha fazla bilgi için lütfen bizi izlemeye devam edin.”

Bu tweet ile adeta ortalık karıştı. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme Bir Telefon Üzerinde Daha Çalışıyor" bu yazı 22 Ocak 2020 tarihinde saat 20:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)