Realme 6 Yeni Güncellemesiyle Önemli Özellikler Kazandı

Blogolik Yazar tarafından 15 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme 6 akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte detaylar…

Realme 6 cihazına, Gece modu ile birlikte 16 Megapiksellik ön kamerasına 120 FPS ağır çekim modunu da ekleyen şirket, Realme UI’ı geliştirmeye devam ediyor. Bu sayede Realme, cihazın arkada ki dikkat çekici kameralarının yanı sıra, ön kamerasını da oldukça cazibeli bir duruma getirmiş oluyor. Henüz bu güncelleme resmiyet kazanmamış olsa da, Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsünden Realme 6 cihazınıza bu güncellemenin gelip gelmediğini sorgulatabilirsiniz.

Bu güncellemenin Realme UI 1 ile birlikte ve Android 10 tabanlı olduğunu da unutmadan ekleyelim. Aynı zamanda şuan için sadece Hindistan‘da satışı gerçekleşen Realme 6 serisinin, 24 Mart tarihinde Avrupa‘da da satışa sunulacağını belirtelim. Bakalım ürün Avrupa pazarında nasıl bir performans sergileyecek?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme 6 Yeni Güncellemesiyle Önemli Özellikler Kazandı" bu yazı 15 Mart 2020 tarihinde saat 22:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)