Realme 5 Pro Stokları Anında Eridi !

Blogolik Yazar tarafından 24 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme 5 Pro akıllı telefonu indirimli olarak satışa çıkarılınca ülkemizdeki kullanıcılar büyük ilgi gösterdi.

Realme Türkiye pazarına bir girdi, pir girdi. Geçtiğimiz gün başlayan yapılan lansman sonrasında bir anda özellikle gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan markanın Realme 5 Pro modeli bugün tüm stoklarını bitirdi. Dün yayınladığımız röportaj ile markayı ofisinde ziyaret edip planlarını sormuştuk. Bugün ise stokların bittiği bilgisi Realme tarafında yüzleri güldürmüş görünüyor.

Bunun en büyük sebebi ise 1.899 TL olarak açıklanan fiyatın lansmana özel 1.699 TL‘ye çekilmesiydi. Zira bu fiyat segmentinde telefonun rakipsiz bir performans ortaya koyduğunu görüyoruz. Realme sosyal medya tarafında oldukça agresif bir görüntü sergiliyor.

Kısa süre içinde stokların yenileceğini de Realme’nin Türkiye organizasyonundan öğrenmiş bulunuyoruz. Açıkçası Realme markasının ülkemizdeki geleceği epey parlak gözüküyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme 5 Pro Stokları Anında Eridi !" bu yazı 24 Ocak 2020 tarihinde saat 22:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)