Realme 4 ve Realme 4 Pro’ya Dair Detaylar

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Realme 4 ve Realme 4 Pro modellerine ilişkin detaylar ortaya çıktı.

RMX1921 ve RMX1971 kod numaralarına sahip telefonlar Rusya’da sertifika alırken ortaya çıktı. Telefonlar ile ilgili net bir bilgi henüz bulunmuyor ama sertifikalardan anladığımız kadarıyla Realme‘nin de üçlü arka kamera yapısına geçeceğini anlıyoruz.

Çinli üreticiler daha da büyümek istiyorlar ve Türkiye pazarı da onların iştahını kabartan bir pazar. Realme Türkiye pazarında aynen Hindistan pazarında olduğu gibi Xiaomi Redmi alacakların aklını çelecektir diye düşünüyoruz. Realme bir etkinlik yapacak ama bu etkinlikte yeni telefonlarını tanıtmasını beklemiyoruz. Mayıs ayında tanıtılan ve Haziran ayında da satışa sunulan pop-up kameralı Realme X telefonun Hindistan pazarı için bir tanıtım lansmanı yapılacak. Telefon büyük olasılıkla Eylül ayı içerisinde tanıtılacak.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme 4 ve Realme 4 Pro’ya Dair Detaylar" bu yazı 13 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)