Realme 3 ve 3i Telefonları İçin Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 1 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme şirketinin iki akıllı telefonu Realme 3 ve Realme 3i için yeni bir güncellemeye yer verildi. İşte detaylar…

Çinli teknoloji devi Realme, bildiğiniz üzere bu yılın başlarında kendi arayüzü Realme UI’ı piyasaya sürdü. Şirketin bu arayüzü cihazlarına getirmesindeki tek amacı, OPPO‘nun ColorOS‘undan kurtulmak ve tamamen bağımsızlaşmak. Öyle de oluyor. Son zamanlarda Realme, yeni arayüzünü yavaş yavaş desteklediği tüm cihazlarına dağıtmaya başladı. Realme X , Realme X2 / Pro X2 , Pro, Realme 5 ve Realme 3 Pro modellerinin ardından bugün de, Realme 3 ve Realme 3i merakla bu güncellemeye kavuştu.

Her iki cihaz içinde Realme UI arayüzü Android 10 ile birlikte geliyor ve bazı yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin bu güncelleme ile birlikte cihazlarımıza, Akıllı Kenar Çubuğu, gelişmiş gezinme hareketleri, yenilenen bildirim paneli ve daha birçok işlevsel özellikler geliyor. Ayrıca şirket, Realme UI ile üç temel prensibi ortaya koyuyor. Bunlar; İşlevsellik, Zenginleştirme ve dinamiklik. Bu doğrultuda Realme UI’nin sıkı bir şekilde dizayn edildiğini söylemek mümkün.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Realme 3 ve 3i Telefonları İçin Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 1 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:53 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)