Read Dead Redemption 2 PC Sürümüne İlişkin Son Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 4 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Red Dead Redemption 2 oyunu henüz PC için çıkmadı ve çıkıp çıkmayacağı büyük merak konusu.

Rockstar’ın milyonlara ulaşan oyunu olan Red Dead Redemption 2, şu sıralar online modu ile de beğenileri toplamaya devam eden yapım, geçtiğimiz yıldan bu yana bilgisayar platformu ile de anılıyor. Bilgisayar platformuna da geleceği yönünde iddiaların yer aldığı yapımla ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce çeşitli platformlarda sızıntılar ile haberlerde kendine yer bulan yapım yine PC platformu ile anılıyor.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Rockstar Social Club kaynak kodları arasında yine PC platformuna yönelik bir sızıntı yer alıyor. JakoMako51 isimli bir kullanıcı tarafından Twitter üzerinde yapılan bir paylaşımda, yine bilgisayar platformuna dair bazı bilgilere ulaştıklarını ve geliştiricinin sosyal sitesinde oyunun PC sürümüne dair işaret yer alıyormuş.

Henüz resmi bir açıklama yapılmazken geçtiğimiz yıldan bu yana oyunun bilgisayar sürümü hakkında çeşitli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Read Dead Redemption 2 PC Sürümüne İlişkin Son Bilgiler" bu yazı 4 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:39 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)