Rainbow Six Siege Bir Ek İçerik Daha Aldı

Blogolik Yazar tarafından 19 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Uzun zamandır popülerliğini korumayı başaran Rainbow Six Siege bunu sık sık aldığı güncellemelere borçlu. Bu güncellemelere bir yenisi daha eklendi.

40 milyondan fazla oyuncu tarafından tüm dünyada oynanan Rainbow Six Siege günümüzün en başarılı fps oyunları arasında yer alıyor. Yayınlanmasından bu yana sayısız güncelleme alan yapım, geçtiğimiz gün yeni bir güncelleme alarak mevcut olan hatalarını ortadan kaldırdı.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Rainbow Six Siege’e yeni bir Avustralya haritası olan Outback eklendi. Oyuncular tarafından ilgiyle oynanan Outback haritası son gelen güncelleme ile bazı düzeltme ekleri aldı. Ubisoft tarafından yayınlanan son yama ile birlikte Outback haritasında engellenen pencereler ve siyah ekran sorunları ortadan kaldırıldı. Test sunucularında yer alan yeni güncelleme yeni haritadaki bu sorunlara odaklı olarak geliştiriliyor.

Y4S1.1 güncellemesi olarak duyurulan yeni yama oyun içerisinde yer alan hataları çözüme kavuşturmaya odaklanırken yeni içerikler de oyuncular tarafından ilgiyle deneyimleniyor. Güncellemenin oyun içerisinde yer alan pek çok hatayı da gideriyor olması oyuncular için pürüssüz bir oyun deneyimi sağlıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Rainbow Six Siege Bir Ek İçerik Daha Aldı" bu yazı 19 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)