Rafadan Tayfa Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 31 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Rafadan Tayfa hem de tüm bölümleri ile. TRT Çocuk kanalının % 100 Türk yapımı, harika animasyonu. 1980’li senelerin mahalle, komşuluk ve arkadaşlık teması üzerine kurulu son derece eğlenceli çizgi film serisi. Rafadan Tayfa, İstanbul’da bir mahallenin aynı yaş grubu çocuklarından oluşan anca beraber kanca beraber bir arkadaş grubunun adı. Akın, Mert, Kamil, Hayri, Sevim, Hale, Ankaralı Ozan çocuk karakterler. Her birinin kendine özel karakteristik kimlikleri var. Şişman. obur, müzisyen, kıskanç, geçimsiz, aklı başında tiplemeler ile örgütlenmiş bu çocuk karakterleri bir araya getiren her bölümde yaşadıkları olaylara rağmen samimi mahalle ortamında öğrendikleri sevgi ve dayanışma kabiliyetleri.

Son derece kaliteli ve eğlenceli müzik altyapısı da olan Rafadan Tayfa izle. Hem de tüm bölümleri ile Sokaklarda koşturan, sıcak ve samimi yakınlıkları olan, bizden çocuklar Rafadan Tayfa. Yönetmenliğini İsmail Fidan’ın üstlendiği animasyonun senaryosu Ozan Civit’e ait. Mükemmel jenerik müziği “Rafadan Tayfa” adlı ska-rap tarzı şarkı da İsmail Fidan bestesi.

Uzun süren ön hazırlıkları ile Ankara kökenli bir animasyon ekibi tarafından seyircisine sunulan, izleyen çocuklar kadar, ebeveynlerini de ekrana bağlayan bu filmi sizlerde severek izleyebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Rafadan Tayfa Film Fragmanı" bu yazı 31 Aralık 2016 tarihinde saat 19:17 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 87 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)