PUBG’de Profesyonel Oyunculara Ban Şoku!

Blogolik Yazar tarafından 11 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın en popüler oyunlarından biri haline gelen PUBG’de profesyonel 12 oyuncunun banlandığı ortaya çıktı.

Hilecilere karşı aldığı önlemler ile yakından tanınan PlayerUnknown’s Battlegrounds, erken erişim sürecinden bu yana yüz binlerce hileci banladı. Genellikle Çinli oyunculardan oluşan hileciler her geçen gün artarken bu kervana profesyonel oyuncular da katılmaya başladılar. Üstelik bu hileciler espor maçlarında boy göstermeye başladılar.

Altchar’ın yapmış olduğu habere göre PUBG Corp, 12 profesyonel espor oyuncusunu espor maçlarında hile kullanma ve hileli kod paylaşımı yüzünden hesaplarını banlamış. Haberin detayına göre PUBG Corp bu 12 oyuncunun hesaplarını iki ve üç yıl arasında askıya alacak ve PUBG oynamalarını yasaklayacakmış.

Bilindiği üzere PUBG’de üçüncü parti yazılımların dahi kullanılması yasak. PUBG Corp espor maçlarında soruşturma yaparken 12 oyuncunun hile kullandığını tespit eden geliştirici ekip hilecilere karşı daha sert önlemler almaya hazırlanıyor.Bu önlemler ilerleyen süreçte yeni banlamaları da beraberinde getirebilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG’de Profesyonel Oyunculara Ban Şoku!" bu yazı 11 Ocak 2019 tarihinde saat 16:20 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)