PUBG Xbox One Platformunda Yeni Bir Rekora İmza Attı

Blogolik Yazar tarafından 5 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından PUBG, Xbox One üzerinde milyonlarca kopya satıldı.

Daha erken erişim oyunuyken kısa zamanda milyonlarca oyuncuya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, konsol ve bilgisayar platformunun yanı sıra mobil platformda da oldukça başarılı işlere imza atıyor. Önce PC ve daha sonra Xbox One platformuna çıkış yapan oyun, bu sabah yaptığı açıklama ile bekleneni bir kez daha verdiğini ispatladı. PUBG, Xbox One platformuna çıkış yaptığı günden bu yana 8 milyondan fazla kopya sattığını oyun severler ile paylaştı.

Xbox One platformunda 8 milyondan kopya satmayı başaran PUBG, yavaş da olsa büyümesine kaldığı yerden devam ediyor. PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformları için de gündeme gelen başarılı oyun, bu platformlara özgü versiyonlar yayınlayacak mı bu konuda herhangi bir bilgi yer almıyor. Android platformunda da oldukça başarılı işlere imza atan yapım, İOS platformunda da en çok satanlar arasına adını yazdıracak gibi görünüyor. Oyun dünyasında yüksek ses getiren yapım, Battle Royale modunu tüm dünyaya aşıladı.

PUBG bu gidişle 2018 yılının en fazla satılan oyunu olabilir. Gelişmeleri takip edeceğiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG Xbox One Platformunda Yeni Bir Rekora İmza Attı" bu yazı 5 Temmuz 2018 tarihinde saat 14:50 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)