PUBG PC Sürümü Bir Güncelleme Daha Alıyor

Blogolik Yazar tarafından 15 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Popüler battle royale oyunlarından PUBG için bir güncelleme yayınlandı. İşte detaylar…

PUBG’nin geliştiricisi olan BlueHole oyunu daha adil bir yapıya kavuşturmak için aralıksız çalışmaya devam ediyor. Geliştirici ekip oyunun sıradaki güncellemesini dün gece test sunucularında oyunculara sundu. Şuan oynanabilir olan yama henüz lansmana çıkmazken ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre test sunucularında yer alan güncelleme oyun içerisinde yer alan Vikendi haritası üzerinde bazı değişiklikler yapıyormuş. Dengeleme bazlı olarak geliştirilen güncelleme mevcut olan harita üzerinde silahları, eşyaları ve diğer içerikleri daha cazip bir hale getirecekmiş. Daha doğrusu geliştirilen yamanın amacı Vikendi haritasını oyuncular için daha cazip bir hale getirmekmiş.

Yama ile haritadaki oynanışta iyileştiriliyormuş. Belirtilen değişiklikler ve iyileştirmeler oyunculardan gelen geri bildirimlere göre düzenlenmiş. Vikendi haritasında mavi alanın bekleme süresi biraz daha kısaltılırken çeşitli oyun deneyimlerini desteklemek için bazı değişiklikler de yapıldı. Vikendi’deki araçlara gelecek olursak şuan test sunucularında yer alan güncelleme ile bu haritadaki araç sayısı da artıyor. Oyuncular artık daha hızlı bir şekilde daha fazla araca erişebilecekler.

Yeni güncelleme netice itibariyle oyuncular için oldukça iyi bir deneyim sunacak.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG PC Sürümü Bir Güncelleme Daha Alıyor" bu yazı 15 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:13 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)