PUBG Oyunu İçin Yeni Bir Harita Ekleniyor

Blogolik Yazar tarafından 31 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

2017’nin en çok konuşulan oyunu olan PUBG hala konuşulmaya devam ediyor. Oyun için şimdi de yeni bir güncelleme çıkıyor.

PlayerUnknown Battlegrounds nam-ı diğer PUBG, kraliyet tacı için Fortnite’a karşı savaşırken markayı genişletme çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor. Daha öncede ilk detaylarını paylaştığımız Savage haritası hakkında yapımcılar bir kaç yeni bilgi paylaşımında bulundu.

4×4 km alan ölçümüne sahip olacak olan harita, Pranga’da içerisinde halihazırda bulunan iki bölgenin (Erangel ve Miramar) sadece dörtte biri olacak. Küçük oyun alanı sayesinde, oynanışa daha fazla gerilim ekleyecek olan yeni harita için paylaşılan görselin yanı sıra yapımcılardan beklenen tarih geldi.

2-5 Nisan tarihleri arasında sadece seçili oyuncuların deneyimleyebileceği harita için daha fazla detay pazartesi günü yapımcının resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacak Haritanın yanı sıra yeni eklenecek özelliklerden biri de Flare silahı olacak. Bu silah ile oyuncular havaya fişek fırlatarak yakınlarına destek kutuları çağırabilecekler.

Çoğu kullanıcı bu durumun oyunu kolaylaştıracağını düşünsede oyun alanının dar olması diğer oyuncuların pek rahat edebileceği anlamına gelmeyecektir. Bakalım güncelleme gerçekleştikten sonra oyuncuların görüşleri ne şekilde olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG Oyunu İçin Yeni Bir Harita Ekleniyor" bu yazı 31 Mart 2018 tarihinde saat 15:38 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 34 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)