PUBG Mobile Yükselişini Sürdürüyor

Blogolik Yazar tarafından 5 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefonlar için geliştirilen PUBG Mobile oyunu yükselişini sürdürüyor. İşte PUBG Mobile hakkında son gelişmeler…

Mobil uygulamaları analiz eden SensorTower bugün PUBG Mobile’ın verilerini açıkladı. SensorTower’ın verilerine göre oyun; Ocak‘ta 200 milyon dolar, Şubat‘ta 205 milyon dolar, Mart‘ta 270 milyon dolar, Nisan‘da 238 milyon dolar, Mayıs‘ta 215 milyon dolar ve Haziran ayında ise 168 milyon dolar gelir sağlamış.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı bildiğiniz gibi karantina süreçleri başlamıştı. Herkesin evde bireysel karantina uyguladığı dönemde, insanların vakit geçirmek için PUBG’ye sardığı açıkça görünüyor. Özellikle pandeminin patlak verdiği ve yükselişe geçtiği Mart ayındaki 270 milyon dolarlık gelir bunu kanıtlıyor.

PUBG Mobile’ın daha uzun süre rakibi olmayacak gibi görünüyor. Fortnite ve Call of Duty Mobile bu alanda rekabet etse de zirvedeki isim değişmeyecektir. 2020’nin sonlarına doğru Titanfall evreninde geçen bir diğer Battle Royale oyunu Apex Legends iOS ve Android’e gelecek. Bakalım yeni bir akım başlatmayı başarabilecek mi?

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG Mobile Yükselişini Sürdürüyor" bu yazı 5 Temmuz 2020 tarihinde saat 22:14 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)