PUBG İçin Yeni 4.2 Güncellemesi Konsollar İçin Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 30 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

PUBG oyununa yayınlanan 4.2 güncellemesi konsollar için de kendisini gösterdi. İşte detaylar…

Sezon 4’ün konsollara iniş güncellemesi duyuruldu. Platformlar arası oynama özelliğini oyunculara test etme fırsatı verecek olan güncelleme şuan konsollarda yer alıyor. Daha önce PC platformuna gelen güncelleme geçtğimiz gün konsol oyuncularına da sunuldu. Güncelleme ile oyunculara sunulan Açık Test Sunucusuna PUBG’ye sahip olan tüm oyuncular girebilecek ve yeni bir sunucu eşliğinde oyuna gelen içerikleri test edebilecekler.

Oyuncular Açık Test Sunucusuna mağazalar üzerinden erişebilecekler. Xbox One oyuncuları Microsoft mağazasından veya da ‘Oyunlarım ve Uygulamalarım’ menüsünden Açık Test Sunucusuna erişebilirler. PlayStation 4 oyuncuları ise kütüphanelerinin ‘Satın Alınanlar’ menüsünden sunucuya ulaşabilirler.

Güncelleme ile oyunun Erangel haritasındaki görseller iyileştirildi. Daha doğrusu harita baştan aşağı yenilendi. Harita üzerinde yer alan şehirler daha yeşil ve daha hoş bir görünüme kavuştu. Geliştirilmiş XP sistemi ile oyuncular oynanıştan ve görevlerden daha fazla deneyim puanı kazanabilecekler. Daha zorlu görevler ve içerikler oyuna gelen yenilikler arasında yer alıyor. Buna ek olarak 5 sıralı görev seti de oyunculara sunuluyor.

PUBG hali hazırda ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biri olarak yoluna devam ediyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"PUBG İçin Yeni 4.2 Güncellemesi Konsollar İçin Çıktı" bu yazı 30 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:33 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)