PTT’nin Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 21 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

PTT’nin Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT, uzun yıllardan beri hizmet veren zarf anlamına gelen posta, iletişim anlamına gelen telefon ve kısa ileti anlamına gelen telgraf kelimelerinin kısaltmasıdır. Hızlı işlem yapabilme yeteneği olan ve çok kısa zamanda ulaştırma hizmetlerinden sorumlu bir birimdir. Eşya, yük, mektup ve fatura taşımacılığı yapan kurum alanında güvenli şirketlerden biridir. Parasal konularda da işlem yapabilen para gönderme ve alma gibi, mektup transferlerini adrese teslim sağlayan ve fatura ödenebilme merkezi olan ortak bir kuruluştur. Şirket uzun süreden beri bu işleri yapmakla birlikte gelişim gösteren ve alanında gittikçe büyüyen posta hizmetleri dağıtıcı ve kargo gibi rolleri başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Hafta içi her gün kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bankasal işlemler, lojistik işlemler gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. İletişim araçlarından 7/24 hizmet vermektedir. Telekomünikasyon hizmetlerine de el atan firma telefon hatları çıkararak uygun avantajlı paketler ile hizmet sunmaya başlamıştır. Firma ayrıca her türlü gönderimde gönderi takibi yapabilme şansı sunmaktadır.

Bunun dışında PTT ile kendinize ait bir alan alarak değerli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi resmi web sayfası üzerinden online işlemler ile yapabilirsiniz. PTT’nin telefonu kaç öğrenmek için web sitesini kullanabilirsiniz. Firmaya ulaşmak istediğinizde cep telefonlarından veya sabit hatlardan 444 1 788 telefon numarasını çevirmek yeterli olacaktır. Genel müdürlük Ankara’da bulunmaktadır. Genel müdürlüğe Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06050 Ulus/Ankara adresinden ulaşılabilmektedir. Genel müdürlük telefon numarası ise 0312 509 50 00, e-posta adresi info@ptt.gov.tr ‘dir.

2 sene önce yazılmıştır.
"PTT’nin Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 21 Nisan 2017 tarihinde saat 22:59 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 94 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)