PS4 Artık satışa çıktı :)

denizli tarafından 15 Kasım 2013 tarihinde yazılmıştır.

72251124_ps4
Aylar süren bekleyiş sona erdi. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4, ABD’de saatlerin geceyarısını göstermesiyle birlikte satışa çıktı. 399 dolardan satışa sunulan konsol için Perşembe sabahından itibaren beklemeye başlayan oyunseverler, mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Cnbc-e’nin haberine göre; perakendecilere toplam 1 milyon adet konsol gönderen Sony, Mart 2014’e kadar 5 milyon konsol satmayı hedefliyor. PlayStation 4, bir önceki model olan PlayStation 3’ten yedi yıl sonra tüketicilerle buluştu.

ARALIK’TA TÜRKİYE’DE

PlayStation 4’ün Türkiye’deki piyasaya çıkış tarihi ise 13 Aralık olarak açıklandı. Konsolun Türkiye’deki satış fiyatı 1399 lira olacak. XBOX ONE HAFTAYA GELİYOR PlayStation’ın bir numaralı rakibi Xbox’ın yeni konsolu Xbox One ise gelecek haftaya 499 dolardan piyasaya çıkacak. İki konsola olan talebin ABD’de Noel tatilinin de yaklaşmasıyla arzı aşacağı tahmin ediliyor.

Arkadaşlar bir konuya dikkat çekmek istiyorum avrupada satışa çıkış fiyatı 399 dolar ama Türkiyedeki ps4 çıkış fiyatı 1399 tl aradaki bu uçurumu ben protesto ediyorum. Neden ülkemizde bu kadar pahalı. Yoksa gümrükteki vergilerden mi kaynaklı. Her ne olursa olsun bu kadar fiyat farkı olamaz olmamalı!!! Sizlerde bana katılmıyormusunuz arkadaşlar??

7 sene önce yazılmıştır.
"PS4 Artık satışa çıktı :)" bu yazı 15 Kasım 2013 tarihinde saat 12:52 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 319 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)