Programlarınızı Tek Tıkla Geri Yükleyin!

Blogolik Yazar tarafından 8 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Programlarınızı Tek Tıkla Geri Yükleyin!

Bilgisayar kullanıcılarının ya da bilgisayar işi ile ilgilenen kişilerin bilgisayarlar hakkında yaşadıkları en önemli sorunlardan bir tanesi bilgisayarların çeşitli nedenlerle formatlanmasıdır. Aslında kurulacak olan işletim sistemi ne olursa olsun, tüm format işlemleri işini bilen kişiler için oldukça basit bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ancak işletim sistemi kurulumu sonrasında bilgisayarda yüklü olan ya da yeniden ihtiyaç duyulacak olan programların yüklenmesidir. Çünkü bilgisayara kurulması gereken çeşitli programların tamamının yüklenmesi oldukça zaman alabiliyor. Ancak bu konuda hizmet veren bir internet sitesini kullanarak sizlerde formatlama sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm programları tek bir tıkla yükleyebilirsiniz.

Programlarınızı tek tıkla geri yükleyin ayrıcalıklarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ninite.com internet sitesini ziyaret etmektir. Öncelikli olarak sitenin tamamen İngilizce olduğunu hatırlatalım. Ancak bu durumun kimsenin gözünü korkutmasına gerek bulunmuyor. Çünkü site İngilizce bilmeyenler için oldukça sade ve basit bir şekilde tasarlandığı için istenilen programlar kısa sürede bilgisayara yüklenebiliyor.

 

Sitenin ana sayfasında yer alan programların tamamı farklı gruplandırmalar halinde bulunuyor. Böylece kullanıcılar istedikleri grup içerisindeki programlara çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Programların yüklenmesi için istenilen programların yanındaki alanların işaretlenmesi ve sonrasında sayfanın alt kısmında yer alan get for ninite butonuna tıklamak yeterlidir. Bu işlem ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm programları hiç zahmete girmeden ve zaman kaybetmeden kısa sürede bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Programlarınızı Tek Tıkla Geri Yükleyin!" bu yazı 8 Temmuz 2016 tarihinde saat 16:37 sularında "Faydalı Bilgiler,Programlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 68 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)