Profesyonel Servis Anlayışı Sancaktepe Arçelik Servisi 216 471 59 56

denizli tarafından 29 Eylül 2014 tarihinde yazılmıştır.

Beyaz eşyalar kullanıldıkları süreye göre zamanla parçalarında gevşeme ve titreşimlere bağlı olarak bozulmalar meydana gelmektedir. Sancaktepe Arçelik servisi olarak bozulan beyaz eşyalarınızı en ince detayına kadar inerek arızanın kaynağıyla birlikte onarımını tamamlamaktayız. Uzman servis ekiplerimiz ile sürekli müşterilerin arızalarını gidermek için çalışmaktayız. Basit arızalardan en zor arızalara kadar her türlü sorunu kısa sürede çözerek müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştıran beyaz eşyaları onlara teslim etmekteyiz.

En sık görülen beyaz eşya arızları genellikle buzdolaplarında meydana gelmektedir. Buzdolaplarında soğutma problemleri, karlanma sorunları ve contaların eskiyerek açılması gibi problemler ile karşılaşan servis ekibimiz bu arızaları zorlanmadan gidererek arızanın tekrar etmemesi için müşteriyi bilgilendirerek beyaz eşyalar konusunda bilinçlendirmektedir. Müşteri mağduriyetlerini en aza indirme amacında olan servis personelimiz ile en nadir karşılaşılan beyaz eşya arızalarını zorlanmadan çözmektedir. Maltepe Arçelik servisi olarak bölgede en iyi ve en çok tercih edilen beyaz eşya servisi olmaktayız.

Pendik Arçelik servisi olarak tercih edilmemizin başlıca nedenleri güler yüzlü ekibimizle kaliteli hizmet vermemiz olmaktadır. Her türlü beyaz eşyayı hiç zorlanmadan ehil servisimiz tarafından arızaları giderilmektedir. Elektrikli fırınlarda gözüken ısıtma arızaları ve fan arızalarını, bulaşık makinelerinde karşılaşılan yıkama programlarının çalışmaması ve yıkamaya geçmeme gibi sıkıntıları, elektrikli şofbenlerdeki ısıtma rezistans arızaları ve çamaşır makinelerinde görülen rezistans arızalarını profesyonel ekiplerimiz ile zorlanmadan onarımı yapılmaktadır.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Profesyonel Servis Anlayışı Sancaktepe Arçelik Servisi 216 471 59 56" bu yazı 29 Eylül 2014 tarihinde saat 12:22 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 142 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)