Pratik Güzellik Sırları

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pratik Güzellik Sırları

Güzellik dedik mi özellikle bayanlar için tüm akan sular durur.. Fakat gündelik koşuşturmalar ve yoğunluklar nedeni ile bilakis çalışan bayanlar güzellikleri için kuaföre gitmek dışında pek bir şey yapamıyorlar. Bu yüzden ellerinin altında bulunacak pratik ve kolay uygulana bilinecek bilgiler onlar için velinimet gibi bir şey. Evde kolayca uygulana bilinecek, paha da hafif yalnızca doğal ürünlerle cildinize zarar vermeden kullanımı kolay güzellik sırları bulmak çok kolay. İster cilt lekeleri olsun ister gözaltı morlukları ve ya kırışıklıklar her derde çare doğada bulunan bitki, sebze ve meyvelerde.

Birçok güzelli sırları her ne kadar güzel gözükse de zamanı olmayan bayanlar için uygulaması imkânsız, bu yüzden pratik güzellik sırları çabukluğu ve zaman almayan yapıları ile oldukça tercih ediliyor. Bu sırlardan örnek vermek gerekirse gelin sıralayalım. Örneğin sabahları işe giderken dudak parlatıcınızın içine karıştıracağınız nane yağı hem dudaklarınızı besleyecek hem de daha dolgun görünmesine neden olacaktır. Ve ya zor bir geceden çıktınız ve sabaha uyandığınızda gözlerinizin altında yorgunluk belirtileri mevcut bunun için yapmanız gereken beyaz ve ten renginizden daha açık bir renkte göz kalemini gözünüzün içine sürmek.

Bu hem gözünüze bir canlılık verecek hem de gözlerinizi daha iri gösterecektir. Takma kirpik takmaya üşeniyorsanız eğer bir kat maskara sürdükten sonra bebek pudrası ile dolgunlaştıracağınız kirpiklerinize bir kat daha maskara sürerseniz en iyi takma kirpik etkisini yaratabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pratik Güzellik Sırları" bu yazı 9 Aralık 2016 tarihinde saat 00:58 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)