Popüler Oyuncu Faresi BİM’de Ucuza Satılacak

Blogolik Yazar tarafından 13 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

BİM, bu kez de oyuncu faresi satışa çıkarıyor. Ürün normal fiyatından 50 TL kadar daha düşük bir fiyattan satılacak.

Dönem dönem satışa çıkardığı uygun fiyatlı teknolojik ürünler ve oyuncu ekipmanları ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran BİM, yine bir oyuncu ekipmanı ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Piyasa fiyatı 171 TL ile 200 TL arasında değişen Steelseries Rival 110 oyuncu faresi, 22 Haziran tarihinde BİM marketlerde 139 TL’lik bir fiyatlandırma ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Genel olarak bakacak olursak: 30 TL’lik bir kar etmiş oluyorsunuz.

7,200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip olan cihazın üzerinde özelleştirilebilir 6 adet tuş bulunmakta. Farenin ağırlığı ise 87.5 gram. Bakalım BIM, gerçekleştireceği Steelseries Rival 110 oyuncu faresi satışlarından memnun kalacak mı göreceğiz. Ancak pek çok kişi bir fare için bu fiyatın pahalı olduğuna hükmedecek ve satın almayacaktır diye düşünüyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Popüler Oyuncu Faresi BİM’de Ucuza Satılacak" bu yazı 13 Haziran 2018 tarihinde saat 22:30 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)