Pokestopları Nasıl Buluruz? Eğer Uzaktaysa Nasıl Bir Rota Çizmeliyiz?

Blogolik Yazar tarafından 22 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokestopları Nasıl Buluruz? Eğer Uzaktaysa Nasıl Bir Rota Çizmeliyiz?

             Son zamanların en büyük çılgınlığı olan ve milyonlarca insan tarafından oynanan Pokemon GO oyunu herkesi sarmış durumda. Bir zamanların çizgi filmi olan ve karakterleri sayesinde birçok izleyici toplayan Pokemon çizgi filmi gerçek hayatla bağlantılı şekilde Pokemon GO adıyla oyun olarak karşımıza tekrar çıkıyor.

 Pokemon GO nasıl oynanır?

Pokemon çizgi filminde bulunan karakterlerden oluşan oyunda çevrenizdeki ve uzaktaki Pokemonları toplayarak ilerliyorsunuz. Sevdiğiniz karakterlerin peşine düşmek ve onları yakalamak oldukça keyif verici oluyor. Gps ile bağlantılı olarak oynanan Pokemon GO oyunu navigasyonla çevrenize uyum sağlayarak sizi dışarıya çıkmaya teşvik ediyor. Yürüdüğünüz yolda gezdiğiniz yerlerde birden yanınıza Pokemonlar oluştuğunu göreceksiniz. Karşınıza çıkan bu Pokemonları Poke topu yardımıyla yakalayabiliyorsunuz. Ancak Poke topu toplamak için belirli yerlere gitmeniz gerekiyor. Peki, etrafınızdaki veya uzaktaki Pokestopları kolayca bulmak ve rota çizmek için ne yapmalısınız? Pokestop noktaları genellikle tarihi yerlerde ve şehrin önem arz eden noktalarında bulunuyor. Pokestop noktalarına ulaştığınızda karşınıza çıkan mavi noktaya tıklayarak ekranınızda çıkan daireyi çevirmelisiniz. Bu şekilde Poke toplarını toplamış oluyorsunuz ancak belirli sayıda toplayabildiğiniz için bu işlemi sıklıkla yapmalısınız ki Poke toplarınız Pokemonlarınızı yakaladıkça bitmesin. Eğer çevrenizde Pokestop noktası yoksa bu durumda rotanızı uzaklara çevirmelisiniz. Çünkü söylediğimiz gibi Pokestop noktaları tarihi ve diğer önemli yerlerde bulunuyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokestopları Nasıl Buluruz? Eğer Uzaktaysa Nasıl Bir Rota Çizmeliyiz?" bu yazı 22 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:10 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)