Pokemonlar Ve Gelişmiş Halleri

Blogolik Yazar tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemonlar Ve Gelişmiş Halleri

Pokemon Go’da en önemli konu Pokemon yakalamaktır. Yakalanan Pokemonlar bir süre sonra evrim geçirirler. Bazıları 1 kere değişim gösterirken bazılarında bu sayı 2 olabilir. Pokemonlar Ve Gelişmiş Halleri birbirinden farklıdır, özellikleri değişiktir. Growlithe 1 kere evrim geçiren Pokemonlar’dan biridir. Gelişim ile Arcanine’ye dönüşmektedir. Rattana evrim ile Raticate’ye dönüşür. Buneary, Lopunny’ye dönüşür. Paras, Parasect’e dönüşür. Corphish, Crawdaunt’ dönüşür. Bu Pokemonlar, tek evrim gerçekleştirmektedir.

İki evrim geçiren Pokemonlar da vardır. Bunların başında, Bulbasaur gelmektedir. İlk olarak Ivysaur’a daha sonra Venusaur’a dönüşmektedir. Nidoran’da 2 evrim geçirir. İlk olarak Nidorina’ya daha sonra da Nidoqueen’e dönüşmektedir. Nidoran ilk evriminde Nidorine olurken 2. evriminde Nidoking olmaktadır. Ridgey, Pidgeotto’ya ve daha sonra Pidgeot’a dönüşmektedir. En çok aranan Pokemonların başında gelen Pikachu aslında evrimin2. Aşamasıdır.

İlk olarak Pichu olan Pokemon, daha sonra Pikachu’ya ve sonra Raichu’ya dönüşmektedir. Bazı Pokemonların hangi Pokemon’a dönüşeceği belli değildir. Evrimleştiği zaman birden fazla seçenek bulunmaktadır. Poyiway, ilk evriminde Poliwhirl’e dönüşür ancak 2. evriminde iki seçeneği bulunur. Poliwraht ya da Politoet’e dönüşebilir. Tyrogue tek evrim geçiren Pokemonlardandır. Ancak bu evrim sonunda onun da hangi Pokemon’a dönüşeceği belli değildir. Evrimden sonra Hitmonlee’ye, Hitmonchan’a ya da Hitmontop’a dönüşebilir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemonlar Ve Gelişmiş Halleri" bu yazı 19 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:09 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 291 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)