Pokemonlar Nasıl Yakalanır?

Blogolik Yazar tarafından 20 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemonlar Nasıl Yakalanır?

Pokemon Go çılgınlığı tüm ülkeyi esiri altına almaya devan ederken oyun hakkında merak edilenler de artmaktadır. Merak edilen konulardan biri Pokemon takasının nasıl yapıldığıdır. Oyunun tanıtım videosunda gösterilen ve insanları heyecanlandıran bir özellik olan Pokemon takası maalesef henüz aktif değildir. Bu sene büyük bir hızla oynanan oyunun sürümünde bu özellik olmasa bile oyunu yapan şirket takas özelliğinin yakın zamanda gelecek güncellemeyle yapabileceğinizi bildirmiştir. Oynana oyunun özelliklerine bakıldığında oyunun beta yani deneme sürümü olduğu fikri hız kazanmıştır.

Pokemon Go oyunundaki amaç oyuncuların dışarıda dolaşması sonucunda yüzlerce çeşit Pokemonları yakalamasıdır. Peki, Pokemonlar nasıl yakalanır? Pokemon oyununu oynamak için oyuncuların telefonlarında konum bilgilerini aktif duruma getirmeleri ve kameralarını kullanmalarını gerekiyor. Sonrasında ise sokakların farklı yerlerinde yakalanan Pokemonlar oyuncular tarafından geliştirilerek daha güçlü duruma geliyorlar. Oyuncuların Pokemon yakalaması oldukça basittir. Cadde ve sokaklarda gezerken konum bilgisi üzerinde yakın civardaki Pokemonlar listelenir? ve oyuncular ilgili yerde Pokemon olduğu hakkında bilgi sahibi olurlar. Sonrasında ise Pokemon olan alana giderek ekranın ortasındaki Pokemon topu ile Pokemonları yakalamak gerekiyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemonlar Nasıl Yakalanır?" bu yazı 20 Ağustos 2016 tarihinde saat 11:22 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 35 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)