Pokemon Türlerinin Çoğunlukla Çıktığı Yerler

Blogolik Yazar tarafından 29 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Türlerinin Çoğunlukla Çıktığı Yerler

Sanal âlemin yeni fenomeni olan Pokemon Go oyunu ile birlikte yeni meraklar oluşmaya başladı. Dikkat çekici olan bu oyun diğer sanal oyunlardan farklı olarak insanı sosyalleşmeye, dışarı çıkmaya ve farklı yerler görmeye teşvik edici düzeyde tasarlanmış olup insanlar tarafından çokça rağbet görmektedir. Pokemon Go oyunu telefonun kamerası aktif internet ve GPRS özelliği ile çalışır. GPRS size en yakın olan Pokemonların tespitinde yardımcı olur ve konumlarını bildirir.

Aynı yolları kullanırsanız ya da aynı mekânlara giderseniz Pokemon bulamazsınız. Bu nedenle farklı yerlere gitmeniz gerekiyor. Pokemon türlerinin en çok çıktığı yerler arasında camiler, parklar, kiliseler gibi mekânlarda sayı olarak fazlaca bulunmaktadır. Pokestop olarak adlandırılan bir bölgenin turistik yerleri de yine Pokemon türlerinin en çok çıktığı yerler arasında gösterilebilir. Bir mekâna gittiğinizde Pokemon bulabilmeniz için mekâna girmiş olduğunuz andan itibaren 10 dakika geçmesi gerekmektedir.

Keşiflerinizi bu şekilde yapabilirsiniz. Pokemon türlerinin en çok çıktığı yerlerde Pokemon ararken durarak yürüyün. Bu şekilde Pokemonları bulmanız daha kolay olacak ve daha doğru konum alacaksınız. Yukarıda bahsedilen oyunun sosyalleştirici etkisi daha çok Pokemon bulma isteğinden kaynaklanmaktadır. Pokemon türlerinin en çok çıktığı yerler ile alakalı dışarı çıktığınızda hem oyununuzu oynamış olacak hem de gezmiş olacaksınız. Turistik yerler, kültür gezileri bu sebepten dolayı size artık daha cazip gelecek gibi duruyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Türlerinin Çoğunlukla Çıktığı Yerler" bu yazı 29 Ağustos 2016 tarihinde saat 12:56 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)