Pokemon Takası Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 20 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Takası Nasıl Yapılır?

 

Oyun hakkında hisse fiyatları hızla yükselen şirket yeni sürümü yakında piyasaya çıkarması beklenen bir durumdur ve bu sürümde yeni özelliklerden biri de Pokemon takas özelliğidir. Peki, Pokemon takas işlemi nasıl olacaktır? Pokemon takası Pokemonları değiş tokuş yapmak anlamına gelir. Takas yapmak için öncelikle sizinle Pokemon’u değiştirmek isteyen birini bulmanız gereklidir. Ardından iki cihaz arasında bağlantı kurulacaktır. Bu bağlantı sayesinde ikinizde bir Pokemon seçersiniz ve onaylarsınız. Daha sonra ise Pokemonlar değişmiş olur.

Pokemon Go oyununun esinlendiği Pokemon çizgi dizisinde de izleyenlerin hatırlayacağı gibi aynı yöntem ile Pokemon takası mevcuttu. Aynı özellik yakın zamanda yeni sürümle ve yeni özelliklerle beraber gelecektir. Bu sayede daha heyecanlı ve etkileyici bir oyun bizi bekliyor olacaktır. Pokemon Go oyunu sayesinde insanlar dışarı akın etmekte ve Pokemon aramaktadırlar. Şimdiden tüm insanları esir eden oyun yakın zamanda yeni gelecek özellikleriyle okullarda, hastanelerde yani kısacası her yerde görebileceğimiz manzaralar yaratacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Takası Nasıl Yapılır?" bu yazı 20 Ağustos 2016 tarihinde saat 11:12 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 138 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)