Pokemon Nasıl Geliştirilir?

Blogolik Yazar tarafından 31 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Nasıl Geliştirilir?

Oyun sektörüne bomba gibi bir giriş yapan Pokemon milyonlarca kişi tarafından oynanmaya devam ediyor. Artık oyunun kullanıcı kapasitesi zorlanmaya başlarken yapımcılar bu konuda atılımlar yaparak oyunu daha iyi bir hale getiriyor. Oyunun amacına bakılacak olursa kişilerin en güçlü Pokemonlara sahip olması ve sonrasında bunları geliştirerek Gym Center’lara bu Pokemonları koyması gösterilebilir. Bu doğrultuda da kişiler uzun mesafeler boyunca yürüyerek yeni Pokemonlar yakalıyorlar. Bu Pokemonlar’dan yakaladıkça da Pokemonlara ait Candy’leri yakalıyorlar.

Dilimizde şeker anlamına gelen bu eşyalar yakalanarak Pokemonlar geliştirilebiliyor. Her bir Pokemon yakalandığında kişiler 3 adet şeker elde ediyorlar. Bu elde edilen şekerler 50 ya da 100 civarlarına geldiğinde Pokemonlar rahatlıkla geliştirilebiliyor. Her Pokemon’un geliştirilmesi için gerekli olan şeker miktarı değişiklik gösteriyor. Bu değişik bedelleri kişilerin toplaması gerekirken 3 farklı yöntem ile birlikte şekerler toplanabiliyor. İlk olarak yakalanan Pokemonlar ile birlikte 3 adet Candy elde ediliyor.

Bunun yanı sıra bu yakalanan Pokemonlar transfer işlemi ile birlikte profesöre aktarılırsa 1 adet Candy daha elde ediliyor. Bunun dışında yumurta sistemi ile birlikte de bu şekerler toplanabiliyor. Yumurtanın içerisinden çıkan Pokemonların geliştirilmesi için gerekli olan şekerler 10 ya da 15 adet eşya kutunuza ekleniyor. Bunun sonrasında gerekli sayı tamamlandığında kişiler Pokemon’a tıklayarak Evolve seçeneğini tıklıyoruz. Sonrasında birkaç saniyede Pokemonunuz gelişmiş bir halde karşınızda olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Nasıl Geliştirilir?" bu yazı 31 Temmuz 2016 tarihinde saat 10:52 sularında "Oyunlar,Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 51 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)